Reisefølge
Annonse
Jorda rundt vintermånedene 12/13
Jeg er ei jente på atten år (om fire dager) som planlegger å reise jorden rundt i ca. tre-fire av vintermånedene 2012/2013. Foreløpig har jeg ingen å reise med ettersom vennene mine enten ikke har planer om en slik reise eller er midt i studier. Jeg ønsker meg en venn eller ei venninne (helst sistnevnte) å reise med, både for å ha en å dele opplevelsene med og for å ferdes tryggere ute i den store verden. Jeg ønsker å konsentrere meg mest om Asia og Oseania, men er åpen for det aller meste. Jeg har også klare ruteforslag. Jeg er en ganske "ordentlig" jente, men har ikke noe problem med å slippe meg løs. Samtidig er det viktig å påpeke at jeg ikke skal på noen festetur. Jeg er først og fremst opptatt av å se verden :-) Noen som har samme planer og kan vurdere meg som reisefølge? ;) Det er i så fall bare å svare her eller sende meg en mail på siribjorklund@gmail.com, så kan vi bli bedre kjent.Siri
Postet 08. oktober 2011
Destinasjon: Oseania/Australia
Meldinger
Re: Jorda rundt vintermånedene 12/13
MartinLid:
Hei, jeg er en gutt på 20 år som har tenkt meg en jorda rundt reise i slutten av 2012/ starten av 2013. Jeg elsker ekstremsport, natur, sol og varme. Spontan og full av energi. Jeg søker etter reisevenn(er) som har de samme ideene selv, siden jeg synes backpacking høres ut midt i blinken for meg.
Jeg jobber som industrimekaniker, men holder på med ett år med påbygging til stuidekompetanse og er ferdig til sommeren. Etter det blir det litt jobbing for deretter å legge ut på tur. Jeg har sett for meg en tur på ca 6 mnd. Og søker etter noen å reise med delvis på turen eller hele turen:)
Ta kontakt vis det er interesangt :))
Martin Lid =D
Postet 20:57, 16. januar