Hopp til innholdet

For deg som liker å reise verden rundt

Reisefølge

Annonse

Noen som blir med på en tur utenom det vanlige til Thailand?

Jeg er ei 21 år gammel østslandsjente som har utrolig lyst til å reise på en 2-4 ukers bootcamp-ferie i Thailand. Alle vennene mine sier det høres kjempemorsomt ut, men selvfølgelig har ingen mulighet til å være med :(

Klarer ikke legge fra meg tanken så derfor blir det å forsøke å finne den perfekte reisepartner! Håper at den personen kanskje finnes her inne ett sted :)

Campen ligger i Phuket og tilbyr en rekke forskjellige treningsformer. Alt fra Muay Thai Camptrening til Yoga, timer med personlig trener, svømming, jogging, spesialopplegg for vektreduksjon/muskeløkning etc. I tillegg er det masse sosiale happenings, slikking av sol på stranda, festing og shopping på menyen.

HVOR gøy hadde det ikke vært å kombinere ferie med å faktisk komme seg i form og miste en kilo eller to? :D
Nettsiden til bootcampen: http://www.thailandmuaythai.com/index.html

Den er noe uoversiktlig, men jeg har lest i timesvis og det virker som om alle som har reist ditt har en utrolig opplevelse og mange reiser tilbake igjen.

LITT INFO OM OPPLEGGET:
Flybilett tur/retur koster mellom 7 og 8.000 nå for tiden. Men det blir jo dyrere jo nærmere fellesferien man bestiller vil jeg tro.

Der nede bor man i bungalower noen få km fra stranden.
Dyreste er enpersonsbungalow, det ligger på 3200 kr for 1 mnd.
Dobbelbungalow med to soverom: 2790
Disse to har masse ekstrafasiliteter (air condition, internett, kjøleskap, kjøkken etc.)
Det billigste er fellesbungalower da betaler man 930 kg for 1 mnd.
De har litt mindre ting, blant annet ikke air condition.
Treningsprisene varierer ut i fra hva man vil være med på men ligger fra 1860 til 5200 for 1 mnd.
Så kommer mat i tillegg og gjennomsnittsprisen pr. måltid ligger på 50 thb som tilsvarer ca. 10 NOK. Det er en pakkepris for to daglige måltider, den fant jeg ikke i farta, men var svinbillig som alt det andre.
De har også egne detox-programmer man kan være med på mens man bor der.

Så totalt (hvis man velger alt det dyreste og flybillett for 8.000) kommer det på ca. 16.500. For meg er det latterlig mye penger, men når man ser på HVOR mye man får til prisen er det uten tvil verdt det for min del!

Jeg kan reise fra 10 juni og helt til slutten av august. Så hvis det er noen der ute som kunne tenke seg å være med? Skrik ut da!

Postet 31. mars 2011

Destinasjon: Thailand

Profil

Smiley

bareli

Svare på annonser: Logg inn som medlem, og velg mellom å legge inn svar som synes for alle eller å ta direkte kontakt på e-post.

© 2000-2006 Reiseliv.no AS

Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet

Link til denne siden

For å linke til denne siden slik det er vist under, merk og kopier koden til din side.

<a href="http://www.reiseliv.no/users/guest-accounts/grethe-karlsen/thailand/noen-som-blir-med-paa-en-tur-utenom-det-vanlige-til-thailand"> <img src="http://www.reiseliv.no/design/reiseliv2/images/button.gif" width="88" height="30" alt="Reiseliv.no" title="Reiseliv.no" border="0" /> </a>
Ansvarlig redaktør:
Per Henriksen
Daglig leder:
Teodor Bjerrang
Design/utvikling:
.IXD
Besøksadresse:
Arbinsgate 4, Oslo [Kart]
Postadresse:
Postboks 2050 Vika - 0125 Oslo
Tlf, redaksjonen:
+47 23 38 82 50
Mobil, redaktør:
+47 90 72 45 22
E-post:
redaksjon@reiseliv.no

«Kan hende jeg seiler min skute på grunn;
men så er det dog deilig å fare!»

Henrik Ibsen